Poskytované služby

Poskytujeme mimozáručné servisné služby. Veľkú časť z poskytovaných servisných služieb tvoria práve opravy poškodených obrazoviek a dotykových plôch. Pracujeme s najvyššími kvalitami náhradných dielov, čím sa snažíme eliminovať výskyt prípadných reklamácií náhradných dielov. Po servise vodeodolných zariadení vám nebudeme vedieť zaručiť na 100% opätovnú výrobnú vodeodolnosť.

Cena servisnej služby

Cena : od 35€

V ponuke máme nami repasované originálne LCD panely s dotykovými sklami. Na repas sú používané len originálne prvovýrobné 100%né LCD panely a dotykové plochy obsahujúce všetky filtre ako z výroby. V ponuke máme aj lacnejšie OEM náhrady. Informujte sa prostredníctvom správy alebo telefonického hovoru.

Cena : od 45€

V ponuke máme len originálne dotykové plochy (LCD + dotykové sklo). K niektorým modelom sú dostupné aj OEM náhrady dotykových skiel. Jedná sa o modely, pri ktorých je možnosť výmeny len dotykového skla bez nutnej výmeny aj LCD obrazovky. Informujte sa prostredníctvom správy alebo telefonického hovoru.

Cena : od 45€

V ponuke máme originálne dotykové plochy a OEM náhrady. Vieme zabezpečiť servisné služby aj ostatných značiek smartfónov. Informujte sa prostredníctvom správy alebo telefonického hovoru.